Dane kontaktowe

MasteR

Szkoła Języków Obcych

Ewa Adamczyk

69-100 Słubice

Ul. Plac Przyjaźni 23C

69-100 Słubice

tel: 500 683 203

e-mail: master-szkola@wp.pl


Javascript is required to view this map.

Speak.pl

Zapisy na kursy metodą bezpośrednią - Zapraszamy!

Kursy metodą SPEAK.PL DIRECT METHOD ®

Już od maja zapraszamy na kursy języka angielskiego i niemieckiego nową metodą SPEAK.PL DIRECT METHOD ® 

 

To najlepsza metoda aby nauczyć się mówić w obcym języku!

Jest to tak zwana metoda bezpośrednia opierająca się na mówieniu przy ciągłym udziale lektora, który poprawia nawet najmniejszy błąd podczas wypowiedzi ucznia.

Na każde z pytań lektora uczeń zawsze odpowiada pełnym zdaniem, w ściśle określony sposób i przy użyciu przewidzianych dla tej partii materiału konstrukcji - przez co zapamiętuje je i utrwala.

Lektor prowadzi zajęcia mówiąc z możliwie największą prędkością, jaką można rozwinąć z daną grupą (nie zwalnia nienaturalnie tempa mowy), stąd podczas lekcji stworzone są warunki takie jak przy rozmowie potocznej z native speaker’em.

Nauka gramatyki w Metodzie Speak.pl odbywa się niejako " przy okazji " poprzez obserwację wzorców podczas słuchania i automatycznego powtarzania.

Każdy kolejny etap nauki, na jaki podzielona jest Metoda zawiera coraz trudniejsze słownictwo, nie pomijając przy tym idiomów i innych niuansów " żywego " mówionego języka.

Minimum 80% lekcji przeznaczona jest na mówienie. Uczestnicy nie tracą niepotrzebnie czasu na robienie notatek podczas zajęć, ponieważ każde pytanie padające na zajęciach oraz odpowiedź jaka jest wymagana ze strony ucznia są zapisane w podręcznikach, w tej samej kolejności i w tej samej formie w jakiej podawane są na zajęciach. Dodatkowo ten sam materiał jest nagrany na załączonej do podręcznika płycie CD. Podręczniki wliczone są w cenę kursu. 

Uwaga! Jeżeli polubisz naszą stronę na facebooku dostaniesz 5 % rabat na kursy grupowe SPEAK.PL!!!


ZAPRASZAMY NA KURS WAKACYJNY SPEAK.PL Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i środy o godzinie 19.00

Cena wakacyjnego kursu (26 spotkań po 50 minut) to 445 zł 

 

Zapraszamy!

← powrót do listy aktualności