Dane kontaktowe

MasteR

Szkoła Języków Obcych

Ewa Adamczyk

69-100 Słubice

Ul. Plac Przyjaźni 23C

69-100 Słubice

tel: 500 683 203

e-mail: master-szkola@wp.pl


Javascript is required to view this map.

Speak.pl

Zapisy na kursy metodą bezpośrednią - Zapraszamy!

Zapisy na rok szkolny 2013/2014

 

Już od września zapraszamy wszystkich chętnych do nauki języków obcych  na nowe kursy języka angielskiego oraz niemieckiego.

W ofercie posiadamy 2 rodzaje kursów dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych:

 

Kurs standardowy w grupie:

Nauczamy języka obcego w oparciu o najlepsze podręczniki i pomoce naukowe. Warto podkreślić, że kładziemy bardzo duży nacisk na wymowę oraz umiejętność porozumiewania się w obcym języku. Uczniowie podczas zajęć rozmawiają ze sobą w obcym języku używając nowo poznanego słownictwa, a dzięki interesującym zadaniom z zakresu komunikacji czerpią radość z nauki

Kurs- korepetycje w grupie

Tego rodzaju kurs ma na celu przygotowywanie uczniów z bieżącego materiału, który obowiązuje na zajęciach w szkole. Dodatkowo, uczniowie podczas zajęć przygotowują się do zadań domowych, testów, kartkówek oraz regularnie utrwalają tematy przerabiane w szkole

 

Oferujemy także kursy indywidualne!

Zapraszamy serdecznie !

 


← powrót do listy aktualności